Skip to main content

Adverteer bij ons

Geïnteresseerd om samen te werken met TechRadar? Neem contact op met ons.

Met meer dan 20 miljoen bezoekers is TechRadar de toonaangevende autoriteit op het gebied van alles wat met technologie te maken heeft. 

Neem voor meer informatie en samenwerkingsmogelijkheden contact op met een van de TechRadar-teams:

TechRadar Benelux

 Ruud Pouwels, Sales Manager

+32 14 46 23 01 | sales@bluepixlmedia.com

TechRadar US

Luke Edson 
Chief Revenue Officer

 +1 415-726-4524 | luke.edson@futurenet.com

TechRadar UK

Richard Hemmings
Advertising Director 

+44 (0) 1225 687 615 | richard.hemmings@futurenet.com 

TechRadar Middle East 

Hitesh Uchil,
Commercial Director

+97155 3491875 | sales@tbreak.com

TechRadar India

Chittest Maheshwari
Media Ops, Director

+91 9999240600 | chittesh.m@trivone.com

Noor Alam
Advertising Head

+91 9718909789 | noor.alam@trivone.com

TechRadar Nordic

Thomas Bjällhag
Advertising Manager

+47 930 42 130 | thomas@orage.no

 TechRadar Italy

Andrea Ferrario, Publisher

+39.334.3798974 | andrea.ferrario@3labs.it

B2B

Mark Fermor, Business Development Director

+44 (0) 7951 091 063| Mark.fermor@futurenet.com

Programmatic and 3rd party

Jamie Samuel, Programmatic Director

+44 (0) 7533 225 215 | jamie.samuel@futurenet.com

e-commerce oplossingen

Matt Smith, Head of eCommerce

matthew.smith@futurenet.com

Voor meer informatie:

TechRadar media kit

Advertentie voorwaarden