Mainosta kanssamme

Haluatko tehdä yhteistyötä TechRadar Suomen kanssa? Ota meihin yhteyttä

TechRadar Suomi on osa kansainvälistä TechRadar-verkkomediaa, jolla on yli 171 miljoonaa kuukausittaista kävijää. Iso-Britannian suosituin verkkomedia lanseerasi pohjoismaiset paikallissivustonsa huhtikuussa 2018, ja Suomen sivustolla on jo yli 200 000 kuukausittaista lukijaa.

TechRadar on yksi maailman johtavista tekniikkamedioista ja äärimmäisen luotettu brändi kuluttajien keskuudessa.

Jos haluat lisätietoa kaupallisista yhteistyömahdollisuuksista, ota yhteyttä haluamasi alueen TechRadar-tiimiin:

TechRadar Pohjoismaat (Suomi, Ruotsi, Norja ja Tanska)

Thomas Bjällhag
Advertising Manager

+47 930 42 130 | thomas@orage.no

TechRadar Yhdysvallat

Luke Edson 
Chief Revenue Officer

 +1 415-726-4524 | luke.edson@futurenet.com

TechRadar Iso-Britannia

Richard Hemmings
Advertising Director 

+44 (0) 1225 687 615 | richard.hemmings@futurenet.com 

TechRadar Lähi-itä

Hitesh Uchil,
Commercial Director

+97155 3491875 | sales@tbreak.com

TechRadar Intia

Chittest Maheshwari
Media Ops, Director

+91 9999240600 | chittesh.m@trivone.com

Noor Alam
Advertising Head

+91 9718909789 | noor.alam@trivone.com

B2B-mainonta

Mark Fermor, Business Development Director

+44 (0) 7951 091 063| Mark.fermor@futurenet.com

Ohjelmallinen ja kolmannen osapuolen mainonta

Jamie Samuel, Programmatic Director

+44 (0) 7533 225 215 | jamie.samuel@futurenet.com

eCommerce-ratkaisut

Matt Smith, Head of eCommerce

+44 (0) 7771 596 513 | matthew.smith@futurenet.com

Lisätietoja:

TechRadarin mediapaketti

Mainosehdot