Skip to main content

Annonsera hos oss

Är du intresserad av att samarbeta med TechRadar? Ta kontakt med oss.

Med sina över 32 miljoner besökare varje månad är TechRadar en marknadsledande auktoritet på allt som har med teknik och ny teknologi att göra.

För mer information och för att höra sig för om möjligheterna för ett samarbete, var god och kontakta en från TechRadars team:

Annonsering på TechRadar Nordic (Sverige, Danmark, Norge och Finland)

Thomas Bjällhag
Annonssäljare

+47 930 42 130 | thomas@orage.no

Jeanette Løkkemyhr
Annonssäljare

+47 975 82 582 | jl@orage.no

Lisa Erichsen
Annonssäljare

+47 936 01 951 | lisa@orage.no

Annonsering på TechRadar US

Luke Edson 
Chief Revenue Officer

 +1 415-726-4524 | luke.edson@futurenet.com

Annonsering på TechRadar UK

Richard Hemmings
Advertising Director 

+44 (0) 1225 687 615 | richard.hemmings@futurenet.com 

Annonsering på TechRadar Mellanöstern

Hitesh Uchil,
Commercial Director

+97155 3491875 | sales@tbreak.com

Annonsering på TechRadar Indien

Chittest Maheshwari
Media Ops, Director

+91 9999240600 | chittesh.m@trivone.com

Noor Alam
Advertising Head

+91 9718909789 | noor.alam@trivone.com

B2B-annonsering

Mark Fermor, Business Development Director

+44 (0) 7951 091 063| Mark.fermor@futurenet.com

Programmatisk och tredjepartsannonsering

Jamie Samuel, Programmatic Director

+44 (0) 7533 225 215 | jamie.samuel@futurenet.com

E-handelslösningar

Matt Smith, Head of eCommerce

+44 (0) 7771 596 513 | matthew.smith@futurenet.com

För mer information:

TechRadars mediekit

Annonsvillkor