Annoncér hos os

Er du interesseret i at samarbejde med TechRadar? Kontakt os venligst

Med over 20 millioner besøgende hver måned er TechRadar den førende autoritet ny teknologi.

For mere information og for at høre om partnerskabsmuligheder, kontakt venligst et af vores TechRadar-team:

Annoncering hos TechRadar USA 

Luke Edson 
Chief Revenue Officer

 +1 415-726-4524 | luke.edson@futurenet.com

Annoncering hos TechRadar Storbritannien

Richard Hemmings
Advertising Director 

+44 (0) 1225 687 615 | richard.hemmings@futurenet.com 

Annoncering hos TechRadar Mellemøsten

Hitesh Uchil,
Commercial Director

+97155 3491875 | sales@tbreak.com

Annoncering hos TechRadar Indien

Chittest Maheshwari
Media Ops, Director

+91 9999240600 | chittesh.m@trivone.com

Noor Alam
Advertising Head

+91 9718909789 | noor.alam@trivone.com

Annoncering hos TechRadar Norden

Thomas Bjällhag
Advertising Manager

+47 930 42 130 | thomas@orage.no

B2B annoncering

Mark Fermor, Business Development Director

+44 (0) 7951 091 063| Mark.fermor@futurenet.com

Programmatic og tredjeparts annoncering

Jamie Samuel, Programmatic Director

+44 (0) 7533 225 215 | jamie.samuel@futurenet.com

eCommerce-løsninger

Matt Smith, Head of eCommerce

+44 (0) 7771 596 513 | matthew.smith@futurenet.com

For yderligere information:

TechRadar medie kit

Regler og vilkår for annoncering