Annonser hos oss

Interessert i å samarbeide med TechRadar? Ta kontakt

Med over 20 millioner besøkende hver måned, er TechRader en markedsledende autoritet på alt innen forbrukerteknologi.

Ønsker du mer informasjon eller har en forespørsel om et mulig samarbeid, er det bare å ta kontakt med oss:

Annonsering på TechRadar Nordic

Thomas Bjällhag
Annonseansvarlig

+47 930 42 130 | thomas@orage.no

Annonsering på TechRadar US

Luke Edson 
Chief Revenue Officer

 +1 415-726-4524 | luke.edson@futurenet.com

Annonsering på TechRadar UK

Richard Hemmings
Advertising Director 

+44 (0) 1225 687 615 | richard.hemmings@futurenet.com 

Annonsering på TechRadar midtøsten

Hitesh Uchil,
Commercial Director

+97155 3491875 | sales@tbreak.com

Annonsering på TechRadar India

Chittest Maheshwari
Media Ops, Director

+91 9999240600 | chittesh.m@trivone.com

Noor Alam
Advertising Head

+91 9718909789 | noor.alam@trivone.com

B2B-annonsering

Mark Fermor, Business Development Director

+44 (0) 7951 091 063| Mark.fermor@futurenet.com

Programmatisk og tredjepartsannonsering

Jamie Samuel, Programmatic Director

+44 (0) 7533 225 215 | jamie.samuel@futurenet.com

Ehandelsløsninger

Matt Smith, Head of eCommerce

+44 (0) 7771 596 513 | matthew.smith@futurenet.com

For mer informasjon:

TechRadar mediekit

Annonsevilkår